Hudba je relax

David Steel - Cela 430

See video

První skladba s videoklipem Davida Steela po propuštění na svobodu z alba Scorpion - Cela 430. Po roce a půl se David vrací zpět!  Za mřížemi se David Steel ocitl proto, že měl spolu s dalšími třemi muži obchodovat s hutním materiálem. Podle policistů, ale zapomněli platit za něj státu DPH. Měli tak ochudit stát o minimálně o 36 milionů korun. Při domovních prohlídkách, které policie u všech udělala, zabavila i luxusní lamborgini, které si rapper Steel kupoval „cash", tedy v hotovosti za 3,5 milionů korun. Podle policie si jej totiž mohl koupit za peníze, které si trestnou činností vydělal.

 Za mřížemi se David Steel ocitl proto, že měl spolu s dalšími třemi muži obchodovat s hutním materiálem. Podle policistů, ale zapomněli platit za něj státu DPH. Měli tak ochudit stát o minimálně o 36 milionů korun. Při domovních prohlídkách, které policie u všech udělala, zabavila i luxusní lamborgini, které si rapper Steel kupoval „cash", tedy v hotovosti za 3,5 milionů korun. Podle policie si jej totiž mohl koupit za peníze, které si trestnou činností vydělal.

Reklama

www.hiphopkemp.cz/

www.eposta.cz

Používáte email, který není právě ideální na zapamatování? 
A to proto, že na vašem oblíbeném freemailu už nebylo žádné pěkné slovo k mání?
Máme pro vás řešení !
Vytvořte si email na portále
www.eposta.cz !
Na obnoveném freemailu jsou volná jména a běžná slova k dispozici. Nic vám nebrání zdarma si založit email podle vašeho vkusu. 
Neváhejte a email si založte dřív, než to udělá někdo z vašeho okolí!!!

Přihlášení